Fietsen Alle Jaren in Nijmegen

De Fietsersbond in Flevoland

Lokale afdelingen

Voor lokale zaken kun je terecht bij één van de lokale afdelingen, te vinden op deze pagina. Klik eerst op de betreffende afdeling waarna de contactgegevens verschijnen, waaronder het e-mailadres. Heb je een klacht of verbeterwens te melden over iets onderweg? Gebruik dan liever ons Meldpunt.

Flevoland (provinciale afdeling)

Contactadres:
Tesselschadelaan 115
1399 KW Muiderberg

Contactpersoon: Flip Heijdelberger, 0294 – 77 95 61

E-mailadres: flevoland@fietsersbond.nl

Website: flevoland.fietsersbond.nl

Almere

Gemeente: Almere

Contactadres:
Hofmark 155
1355 HL Almere

Contactpersoon: Mario Kramer, 036 – 521 61 73

E-mailadres: almere@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/almere

Dronten e.o.

Gemeente: Dronten

Contactadres:
Papaverzijde 27
8255 JM Swifterbant

Contactpersoon: Marcel van der Weijden, 0321 – 32 30 02

E-mailadres: dronten@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/flevoland

Emmeloord

Gemeente: Noordoostpolder

Contactadres:
Twente 17
8302 KB Emmeloord

Contactpersoon: Sjef van Ham, 0527 – 62 06 16

E-mailadres: emmeloord@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/flevoland

Lelystad

Gemeente: Lelystad

Contactadres:
Galjoen 02-26
8243 NA Lelystad

Contactpersoon: Ton ten Brinke, 0320 – 84 86 95

E-mailadres: lelystad@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/flevoland

Urk

Gemeente: Urk

Contactadres:
Wijk 1 – 16
8321 EK Urk

Contactpersoon: Hans Mars, 0527 68 58 55

E-mailadres: urk@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/flevoland

Zeewolde

Gemeente: Zeewolde

Contactadres:
Egelantier 18
3892 CT Zeewolde

Contactpersoon: Jan Helmer, 036 522 01 88

E-mailadres: zeewolde@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/flevoland

Provinciaal vertegenwoordiger

Heb je vragen en/of opmerkingen over een provinciaal onderwerp? Dan kun je mailen naar onze provinciale vertegenwoordiger: provflevoland@fietsersbond.nl.

Samen fietsen we beter!

Word lid