Meisje op de fiets

De Fietsersbond in Limburg

Lokale afdelingen

Voor lokale zaken kun je terecht bij één van de lokale afdelingen, te vinden op deze pagina. Klik eerst op de betreffende afdeling waarna de contactgegevens verschijnen, waaronder het e-mailadres. Heb je een klacht of verbeterwens te melden over iets onderweg? Gebruik dan liever ons Meldpunt.

Leudal

Gemeente: Leudal

Contactadres:
Hoogstraat 31a
6085 EE Horn

Contactpersoon: Jo van Roij, 0475 – 58 18 33

E-mailadres: leudal@fietsersbond.nl

Maasgouw

Gemeente: Maasgouw

Contactadres:
Pannenstaartweg 63
6051 EH Maasbracht

Contactpersoon: Frans Heijnen, 0475 – 46 23 01

E-mailadres: maasgouw@fietsersbond.nl

Maastricht

Gemeenten: Eijsden-Margraten, Gulpen-Wittem, Maastricht, Meerssen, Simpelveld, Vaals, Valkenburg aan de Geul

Contactadres:
Jekerweg 59
6212 GA Maastricht

Contactpersoon: Leo Maathuis, 043-3256202

E-mailadres: maastricht@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/maastricht

Midden-Limburg

Gemeenten: Echt-Susteren, Roerdalen, Roermond

Contactadres:

Pannenstaartweg 63
6051 EH Maasbracht

Contactpersoon: Frans Heijnen, 0475 – 46 23 01

E-mailadres: roermond@fietsersbond.nl

Parkstad Limburg

Gemeenten: Brunssum, Heerlen, Kerkrade, Landgraaf, Nuth, Onderbanken, Voerendaal

Contactadres:
Esschenweg 65
6412 PW Heerlen

Contactpersoon: Harrie Winteraeken, 045 – 522 87 20

E-mailadres: parkstadlimburg@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/parkstadlimburg

Venlo

Gemeenten: Beesel, Bergen, Boxmeer, Horst aan de Maas, Peel en Maas, Sint Anthonis (prov. Noord-Brabant), Venlo, Venray

Contactadres:
Windhond 15
5932 AL Tegelen

Contactpersoon: Peter Pasmans, 077 – 3260372

E-mailadres: venlo@fietsersbond.nl

Weert

Gemeenten: Nederweert, Weert

Contactadres:
Herenhuisstraat 9
6002 BG Weert

Contactpersoon: Nelleke Verschoor, 0495 – 52 48 62

E-mailadres: weert@fietsersbond.nl

Westelijke Mijnstreek

Gemeenten: Beek, Schinnen, Sittard-Geleen, Stein

Contactadres:
Ophoven 147
6133 XT Sittard

Contactpersoon: Gerdi Breembroek, 046 – 452 36 22

E-mailadres: westelijkemijnstreek@fietsersbond.nl

Provinciaal vertegenwoordiger

Heb je vragen en/of opmerkingen over een provinciaal onderwerp? Dan kun je mailen naar onze provinciale vertegenwoordiger: provlimburg@fietsersbond.nl.

Samen fietsen we beter!

Word lid