header_knooppunt

De Fietsersbond in Overijssel

Contact met plaatselijke afdeling:

Voor lokale zaken kunt u terecht bij één van de lokale afdelingen, te vinden in de linkerkolom op deze pagina. Klik eerst op de betreffende afdeling waarna de contactgegevens verschijnen, waaronder het e-mailadres.Heeft u een klacht of verbeterwens te melden over iets onderweg? Gebruik dan liever ons Meldpunt.

Contact over provinciale zaken:

Heeft u vragen en/of opmerkingen over een provinciaal onderwerp? Dan kunt u mailen naar onze provinciale vertegenwoordiger: provoverijssel@fietsersbond.nl

Adresgegevens
Plaats:
Zwolle
Contactgegevens
Contactpersoon:
Edwin Koster, 06-19857585

Almelo

Contactadres:
Geraniumstraat 36
7601AH, Almelo

Contactpersoon: Anneke Souverein, 0546 811754

E-mailadres: almelo@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/almelo

Gemeenten:

  • Almelo
  • Wierden

Deventer

Contactadres:
D G van de Keesselstraat 22
7412ZP, Deventer

Contactpersoon: Bas van Roessel, 0570 618442

E-mailadres: deventer@fietsersbond.nl

Website: deventer.fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Deventer
  • Olst-Wijhe
  • Raalte

Enschede e.o.

Contactadres:
Ans van de Berglaan 41
7545RV, Enschede

Contactpersoon: Wim Koolhoven, 06 81877029

E-mailadres: enschede@fietsersbond.nl

Website: http://enschede.fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Enschede
  • Haaksbergen
  • Losser

Hellendoorn

Contactadres:
Slotmanweg 13
7441BE, Nijverdal

Contactpersoon: André Korf de Gidts, 0548 707704

E-mailadres: hellendoorn@fietsersbond.nl

Website: hellendoorn.fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Hellendoorn

Hengelo e.o.

Contactadres:
Parijsstraat 53
7559KP, Hengelo

Contactpersoon: Victor Schmidt, 074 – 3491893

E-mailadres: hengelo@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/hengelo

Gemeenten:

  • Borne
  • Hengelo
  • Oldenzaal

Kampen

Contactadres:Dorpsweg 6
8274AE, Wilsum

Contactpersoon: Klaas Wierbos, 038 3557383

E-mailadres: kampen@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Kampen

Midden-Overijssel

Contactpersoon: Geen actieve afdeling aanwezig. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Team Vrijwilligers.

E-mailadres: teamvrijwilligers@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Dalfsen
  • Dinkelland
  • Hardenberg
  • Hof van Twente
  • Ommen
  • Rijssen-Holten
  • Steenwijkerland
  • Tubbergen
  • Twenterand
  • Zwartewaterland

Zwolle

Contactadres:
Princes Beatrixstraat 17
8019XD, Zwolle

Contactpersoon: Edwin Koster, 06 19857585

E-mailadres: zwolle@fietsersbond.nl

Website: zwolle.fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Hattem (prov. Gelderland)
  • Heerde (prov. Gelderland)
  • Oldebroek (prov. Gelderland)
  • Zwolle

Samen fietsen we beter!

Word lid