header_knooppunt

De Fietsersbond in Gelderland

Lokale afdelingen

Voor lokale zaken kun je terecht bij één van onze lokale afdelingen, te vinden op deze pagina. Klik op de betreffende afdeling waarna de contactgegevens verschijnen, waaronder het e-mailadres. Heb je een klacht of verbeterwens te melden over iets onderweg? Gebruik dan liever ons Meldpunt.

Achterhoek

Gemeenten: Aalten, Bronckhorst, Montferland, Oost-Gelre, Oude IJsselstreek en Winterswijk

E-mailadres: achterhoek@fietsersbond.nl

Apeldoorn

Gemeente: Apeldoorn

Contactadres:

Kasteellaan 109
7325 RN Apeldoorn

Contactpersoon: Jan Timmner, 055-5340029

E-mailadres: apeldoorn@fietsersbond.nl

Website: http://www.fietsersbond.nl/apeldoorn

Arnhem

Gemeenten: Arnhem, Doesburg, Duiven, Rijnwaarden, Westervoort, Zevenaar

Contactadres:

Luthers Hofje 18
6822 BW Arnhem

Contactpersoon: Jan Kelderman, 026-3700087

E-mailadres: arnhem@fietsersbond.nl

Website: http://www.fietsersbond.nl/arnhem

Berkelland

Gemeente: Berkelland

Contactadres:
Groenloseweg 21
7261 RM Ruurlo

Contactpersoon: Arno van Zaanen, 0573-450091

E-mailadres: berkelland@fietsersbond.nl

Bommelerwaard

Gemeenten: Maasdriel en Zaltbommel

Contactadres:
Rondedans 8
5305 BH Zuilichem

Contactpersoon: Sake Reindersma, 0418-671731

E-mailadres: bommelerwaard@fietsersbond.nl

Culemborg

Gemeente: Culemborg

Contactadres:
Moerbeiboom 8
4101 WD Culemborg

Contactpersoon: Louis Raetsen, 0345-520060

E-mailadres: culemborg@fietsersbond.nl

Website: http://culemborg.fietsersbond.nl

Doetinchem

Gemeente: Doetinchem

Contactadres:
Vossenstraat 55
7004 GW Doetinchem

Contactpersoon: G.J. van Ochten

E-mailadres: doetinchem@fietsersbond.nl

Ede

Gemeente: Ede

Contactadres:
Obrechtlaan 25
6711 EK Ede

Contactpersoon: Leo Langeveld, 0318-614504

E-mailadres:ede@fietsersbond.nl

Website: http://www.fietsersbond.nl/ede

Epe

Gemeente: Epe

Contactadres:
Veenweg 2
8171 NJ Vaassen

Contactpersoon: Jan Polman, 0578-575900

E-mailadres: epe@fietsersbond.nl

Website: http://www.fietsersbond.nl/epe

Ermelo

Gemeente: Ermelo

Contactadres:
Oude Telgterweg 38
3851 LS Ermelo

Contactpersoon: Nico van Harten, 0341-265299

E-mailadres: ermelo@fietsersbond.nl

Lingewaard

Gemeente: Lingewaard

Contactadres:
Bloemenstraat 13
6681 NM Bemmel

Contactpersoon: Judith van Kol, 06-41776573

E-mailadres: lingewaard@fietsersbond.nl

Nijkerk

Gemeente: Nijkerk

Contactadres:
Husselmansgoed 36
3863 BW Nijkerk

Contactpersoon: Riet van Bokhorst, 033-2459145

E-mailadres: nijkerk@fietsersbond.nl

Nijmegen

Gemeenten: Nijmegen, Berg en Dal, Beuningen, Cuijk, Druten, Gennep (L), Grave, Heumen, Mill en St. Hubert, Mook en Middelaar, West Maas en Waal, Wijchen

Contactadres:
Van Haapsstraat 47
6525CA Nijmegen

Contactpersoon: Kees Spoorenberg, 06-30490590

E-mailadres: nijmegen@fietsersbond.nl

Website: http://www.fietsersbond.nl/nijmegen

Noordwest-Veluwe

Gemeenten: Barneveld, Elburg, Harderwijk, Nunspeet, Putten

Contactadres:
Sweelinckdreef 23
3845 AW Harderwijk

Contactpersoon: Reind Fokkink, 0341-423933

E-mailadres:harderwijk@fietsersbond.nl

Overbetuwe

Gemeenten: Overbetuwe

Contactpersoon: Willemien Veggelers 

E-mailadres: overbetuwe@fietsersbond.nl

Renkum

Gemeente: Renkum

Contactadres:
Van Spaenweg 27
6862 XJ Oosterbeek

Contactpersoon: Ivo Smit, 026-3341565

E-mailadres: renkum@fietsersbond.nl

Rheden-Rozendaal

Gemeente: Rheden, Rozendaal

Contactadres:
Oversteeg 51
6994 AS De Steeg

Contactpersoon: Freek te Brinke, 06-14617940

E-mailadres:rheden-rozendaal@fietsersbond.nl

Website: http://www.fietsersbond.nl/rheden-rozendaal

Wageningen

Gemeente: Wageningen

Contactadres:
Emmapark 1
6701 CA Wageningen

Contactpersoon: Judica Velema, 0317-417638

E-mailadres: wageningen@fietsersbond.nl

West-Betuwe

Gemeenten: Buren, Geldermalsen, Lingewaal, Nederbetuwe, Neerijnen, Tiel

Afdeling niet actief. Meer informatie? Mail Team Vrijwilligers via:

E-mailadres: teamvrijwilligers@fietsersbond.nl

Zutphen

Gemeente: Lochem, Voorst en Zutphen

Contactadres:
Kerkhofweg 13
7231 RG Warnsveld

Contactpersoon: Casper Jansen, 06-12723391

E-mailadres: zutphen@fietsersbond.nl

Provinciaal vertegenwoordiger

Heb je vragen en/of opmerkingen over een provinciaal onderwerp? Dan kun je mailen naar onze provinciale vertegenwoordiger: provgelderland@fietsersbond.nl

Samen fietsen we beter!

Word lid