Sportief dagelijks fietsen in Rotterdam

De Fietsersbond in Zuid-Holland

Contact met plaatselijke afdeling:

Voor lokale zaken kunt u terecht bij één van de lokale afdelingen, te vinden in de linkerkolom op deze pagina. Klik eerst op de betreffende afdeling waarna de contactgegevens verschijnen, waaronder het e-mailadres.Heeft u een klacht of verbeterwens te melden over iets onderweg? Gebruik dan liever ons Meldpunt.

Contact over provinciale zaken:

Heeft u vragen en/of opmerkingen over een provinciaal onderwerp? Dan kunt u mailen naar onze provinciale vertegenwoordiger: provzuidholland@fietsersbond.nl

Provincie Zuid-Holland

Contact met plaatselijke afdeling:

Voor lokale zaken kunt u terecht bij één van de lokale afdelingen, te vinden in de linkerkolom op deze pagina. Klik eerst op de betreffende afdeling waarna de contactgegevens verschijnen, waaronder het e-mailadres.Heeft u een klacht of verbeterwens te melden over iets onderweg? Gebruik dan liever ons Meldpunt.

Contact over provinciale zaken:

Heeft u vragen en/of opmerkingen over een provinciaal onderwerp? Dan kunt u mailen naar onze provinciale vertegenwoordiger: provzuidholland@fietsersbond.nl

Adresgegevens

Plaats:

‘s-Gravenhage

Contactgegevens

E-mailadres:

provzuidholland@fietsersbond.nl

Website:

http://zuid-holland.fietsersbond.nl/

 

Lokale afdelingen

Alblasserdam

Contactadres:

De Savornin Lohmanweg 64c
2953AL Alblasserdam

Contactpersoon: Henk Rotteveel, 078 6990069

E-mailadres: alblasserdam@fietsersbond.nl

Website: Drechtsteden

Gemeenten:

  • Alblasserdam

Albrandswaard

Contactpersoon: secretaris vacant

E-mailadres: albrandswaard@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Albrandswaard

Alphen ad Rijn

Contactadres:

Van Reedestraat 32
2406TW Alphen aan den Rijn

Contactpersoon: Erik Bruijn, 0172 470991

E-mailadres: alphenaandenrijn@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/alphenaandenrijn

Gemeenten:

  • Alphen aan den Rijn
  • Nieuwkoop

Barendrecht

Contactadres:

Tjalk 97
2991PP Barendrecht

Contactpersoon: Jan Laverman, 0180 619773

E-mailadres: barendrecht@fietsersbond.nl

Website: http://rotterdam.fietsersbond.nl/regio/barendrecht

Gemeenten:

  • Barendrecht

Binnenmaas

Contactadres:

Prinsenhof 34
3297CW Puttershoek

Contactpersoon: Mart Mantel, 078 6767261

E-mailadres: binnenmaas@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Binnenmaas

Capelle aan den IJssel

Contactadres:

Boeroestraat 11
2905SJ Capelle aan den IJssel

Contactpersoon: Enno van Waardenberg, 010 4503184

E-mailadres: capelleadijssel@fietsersbond.nl

Website: capelle.fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Capelle aan den IJssel

Delft

Contactadres:

Mozartlaan 78
2625CJ Delft

Contactpersoon: Klaas Pauw, 015 2121621

E-mailadres: delft@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/delft

Gemeenten:

  • Delft
  • Midden-Delfland
  • Pijnacker-Nootdorp

Drechtsteden

De afdeling kent 6 onderafdelingen.
Deze zijn bereikbaar via de volgende emailadressen en telefoonnummers:

Contactadres:

Makore 31
3315TX Dordrecht

Contactpersoon: Hein de Bruin, 078 6198822

E-mailadres: drechtsteden@fietsersbond.nl

Website: Drechtsteden

Gemeenten:

  • Alblasserdam
  • Dordrecht
  • Hendrik-Ido-Ambacht
  • Papendrecht
  • Sliedrecht
  • Zwijndrecht

Gorinchem e.o.

Contactadres:

Dr.W.Dreesstraat 47
4207NS Gorinchem

Contactpersoon: Henk van Gent, 0183-622215

E-mailadres: gorinchem@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Giessenlanden
  • Gorinchem
  • Hardinxveld-Giessendam
  • Leerdam
  • Molenwaard
  • Zederik

Gouda

Contactadres:

Voorwillenseweg 1
2806ZC Gouda

Contactgegevens, 0182-528580

E-mailadres: gouda@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/gouda

Gemeenten:

  • Bodegraven-Reeuwijk
  • Gouda
  • Krimpenerwaard
  • Waddinxveen

Haagse regio

Contactadres:

Laan van Meerdervoort 218-S
2517BK Den Haag

Contactpersoon: Jetse Timmers, 0618302797

E-mailadres: haagseregio@fietsersbond.nl

Website: haagseregio.fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Den Haag
  • Westland

Hellevoetsluis

Contactadres:

De Eik 15
3224TB Hellevoetsluis

Contactpersoon: Paul van den Hoff

E-mailadres: hellevoetsluis@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Hellevoetsluis

Hillegom

De activiteiten van de Fietsersbond in de gemeente Hillegom vallen onder de afdeling Haarlem.

Voor meer informatie over en contactgegevens van de Fietsersbond afdeling Haarlem, klik hier.

Contactadres:

Heemskerklaan 42
2181XR Hillegom

Contactpersoon: Henk Huurneman, 0252 520096

E-mailadres: hillegom@fietsersbond.nl

Website: http://haarlem.fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Hillegom

 

Hoek van Holland

Contactadres:

Mustangstraat 22
3151GN Hoek van Holland

Contactpersoon: Arnout Vreugdenhil, 06 47546321

E-mailadres: hoekvanholland@fietsersbond.nl

Website: Rotterdam

 

Kaag en Braassem

Contactadres:

Aak 20
2377CN Oude Wetering

Contactpersoon: John Bakker, 071-3315218

E-mailadres: kaagenbraassem@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbondalphenaandenrijn.nl

Gemeenten:

  • Kaag en Braassem

Katwijk

Contactadres:

Thorbeckestraat 32
2221RE Katwijk

Contactpersoon: Dirk Zweers, 071 40 289 77 (bij voorkeur tussen 19-21 uur)

E-mailadres: katwijk@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/leiden

Gemeenten:

  • Katwijk

Krimpen aan den IJssel

Contactadres:

Els 9
2925CC Krimpen aan den IJssel

Contactpersoon: Machiel Kuijt, 0180 520550

E-mailadres: krimpenadijssel@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Krimpen aan den IJssel

Lansingerland

Contactadres:

Havikenhof 10
2651WK Berkel en Rodenrijs

Contactpersoon: Jan Caesar, 010 5118348

E-mailadres: lansingerland@fietsersbond.nl

Website: lansingerland.fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Lansingerland

Leiden e.o.

Contactadres:

Eikenlaan 5
2231XW Rijnsburg

Contactpersoon: Peter Rumler, 06 15 32 98 79

E-mailadres: leiden@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/leiden

Gemeenten:

  • Leiden
  • Leiderdorp
  • Lisse
  • Noordwijkerhout
  • Teylingen
  • Zoeterwoude

Leidschendam-Voorburg

Contactadres:

Veenkade 4
2271VW Voorburg

Contactpersoon: Jan Stoop, 070 3861681

E-mailadres: leidschendam-voorburg@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/leidschendam-voorburg

Gemeenten:

  • Leidschendam-Voorburg

Maassluis

Geen actieve afdeling aanwezig. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met kaderondersteuning.

E-mailadres: teamvrijwilligers@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Maassluis

Noordwijk

Afdeling Noordwijk

Deze afdeling is momenteel vacant.

Voor contact wordt u doorverwezen naar de afdeling Leiden.

 

Emailadres: leiden@fietsersbond.nl

Contactgegevens

Website: www.fietsersbond.nl/leiden

Gemeente:

  • Noordwijk

Oegstgeest

Contactadres:
Eli Heimanshof 52
2341PH Oegstgeest

Contactpersoon: Peter van Boxtel

E-mailadres: oegstgeest@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/leiden

Gemeenten:

  • Oegstgeest

Papendrecht

Contactadres:

Gentsestraat 2
3332EG Zwijndrecht

Contactpersoon: tijdelijk Marianne Cohen-Wiegman, 06 43586557

E-mailadres: papendrecht@fietsersbond.nl

Website: Drechtsteden

Gemeenten:

  • Papendrecht

Ridderkerk

Contactgegevens

E-mailadres: ridderkerk@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Ridderkerk

Rijswijk

Contactadres:

Lijsterbeslaan 36
2282LL Rijswijk

Contactpersoon: Ingrid Sijlbing, 070 3905022

E-mailadres: rijswijk@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/rijswijk

Gemeenten:

  • Rijswijk

Rotterdam + Regio

Contactadres:

Elisabeth Catsvliet 34
2992WV Barendrecht

Contactpersoon: Frans Pijnenburg, 0180-620620

E-mailadres: rotterdam@fietsersbond.nl

Website: rotterdam.fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Brielle
  • Cromstrijen
  • Dirksland
  • Goedereede
  • Korendijk
  • Middelharnis
  • Nissewaard
  • Oostflakkee
  • Oud-Beijerland
  • Rotterdam
  • Rozenburg
  • Spijkenisse
  • Strijen
  • Westvoorne

Rotterdam Alexander

Contactadres:

Lentebloem 18
3068AE Rotterdam

Contactpersoon: Nel van Dijk, 010 4217335

E-mailadres: rotterdamalexander@fietsersbond.nl

Rotterdam Feijenoord-Charlois

Contactpersoon: Jan Laverman en Frans Pijnenburg

E-mailadres: rotterdamfeijenoordcharlois@fietsersbond.nl

Rotterdam Hillegersberg-Schiebroek

Contactadres:

Schiebroekseweg 2 C
3051JN Rotterdam

Contactpersoon: Pieter Kuiper, 010 2850748

E-mailadres: rotterdamhillegersbergschiebroek@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Hillegersberg-Schiebroek

 

Rotterdam Noord

Contactadres:

Schieweg 189 -A
3038AS Rotterdam

Contactpersoon: Victor de Waal, 010 4673271

E-mailadres: rotterdamnoord@fietsersbond.nl

 

Schiedam

Voor de afdeling Schiedam zoekt de Fietsersbond nog naar enthousiaste vrijwilligers.

Contactadres:

Vondellaan 5
3117PS Schiedam

Contactpersoon: Bart de Leede, 010 4735305

E-mailadres: schiedam@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Schiedam

Sliedrecht

Contactadres:

Makore 31
3315TX Dordrecht

Contactpersoon: tijdelijk Hein de Bruin, 078 6198822

E-mailadres: sliedrecht@fietsersbond.nl

Website: Drechtsteden

Gemeenten:

  • Sliedrecht

Vlaardingen

Contactadres:

Hofsingel 45
3134VE Vlaardingen

Contactpersoon: Tom Schoenmakers, 010 4713030

E-mailadres: vlaardingen@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Vlaardingen

Voorschoten

Contactadres:

Bizetlaan 26
2253CN Voorschoten

Contactpersoon: Willem Nieuwenhuijs, 071 5616729

E-mailadres: voorschoten@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/leiden

Gemeenten:

  • Voorschoten

Wassenaar

Contactadres:

Middelweg 97
2241AP Wassenaar

Contactpersoon: Ada Meltzer, 070-5117307

E-mailadres: wassenaar@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/wassenaar

Gemeenten:

  • Wassenaar

Zoetermeer

Contactadres:

Salomeschouw 14 A
2726JT Zoetermeer

Contactpersoon: Theo Hebing, 06 36501379

E-mailadres: zoetermeer@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Zoetermeer

Zuidplas

Contactadres:

Verdipad 27
2912XL Nieuwerkerk aan den IJssel

Contactpersoon: Ad Smit, 0180 317712

E-mailadres: zuidplas@fietsersbond.nl

Website: Fietsersbond Zuidplas

Gemeenten:

  • Zuidplas

Zwijndrecht

Contactadres:

Gentsestraat 2
3332EG Zwijndrecht

Contactpersoon: Marianne Cohen-Wiegman, 06 43 586 557

E-mailadres: zwijndrecht@fietsersbond.nl

Website: Drechtsteden

Gemeenten:

  • Hendrik-Ido-Ambacht
  • Zwijndrecht

Samen fietsen we beter!

Word lid