bakfiets_header

De Fietsersbond in Noord-Brabant

Lokale afdelingen

Voor lokale zaken kun je terecht bij één van de lokale afdelingen, te vinden op deze pagina. Klik eerst op de betreffende afdeling waarna de contactgegevens verschijnen, waaronder het e-mailadres.

Provinciaal vertegenwoordiger

Heb je vragen en/of opmerkingen over een provinciaal onderwerp? Bezoek dan noordbrabant.fietsersbond.nl, of je kunt mailen naar onze provinciale vertegenwoordiger: provnbrabant@fietsersbond.nl

Bergen op Zoom

Gemeente: Bergen op Zoom

Contactpersoon: Kees Thijssen, 0164 244446

Contactadres:
Ravelstraat 66
4614 XE Bergen op Zoom

E-mailadres: bergenopzoom@fietsersbond.nl

Website: bergenopzoom.fietsersbond.nl

Boxtel

Gemeente: Boxtel

Contactadres:
Baroniestraat 33
5281 JB Boxtel

Contactpersoon: Pierre v.d. Oord, 0411 – 675271

E-mailadres: boxtel@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/boxtel

Breda

Gemeente: Breda

Contactpersoon: Piet Brosens

Contactadres: 
Klimopstraat 4
4818 BZ Breda

Telefoonnummer: 076 5143967

E-mailadres: breda@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/breda

Den Bosch

Gemeenten: Den Bosch

Contactadres:
Redemptoristenpad 44
5211 XR ‘s-Hertogenbosch

Contactpersoon:
Peter van Doremalen, 06 49796526

E-mailadres: denbosch@fietsersbond.nl

Website: denbosch.fietsersbond.nl

Drimmelen

Gemeente: Drimmelen

Contactpersoon: Martin van der Zalm, 06 – 22959801

Contactadres:
Wijngaardstraat 1
4921 ZK Made

E-mailadres: drimmelen@fietsersbond.nl

Eindhoven

Gemeente: Eindhoven

Contactpersoon: Pieter Nuiten, 06 5175 8275

E-mailadres: eindhoven@fietsersbond.nl

Website: http://eindhoven.fietsersbond.nl

Geldrop-Mierlo

Gemeente: Geldrop-Mierlo

Contactpersoon: Rob van Stratum, 040 2851451

Contactadres:
Papenvoort 50
5663 AH Geldrop

E-mailadres: geldropmierlo@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/geldrop

Haaren

Gemeente: Haaren

Contactpersoon: Hans Naaijkens, 0411 641778

Contactadres:
De Gijzel 22
5268 CN Helvoirt

E-mailadres: haaren@fietsersbond.nl

Heeze 

Gemeenten: Heeze-Leende

Contactpersoon: Arnold Niessen, 040 2240064

Contactadres:
Burg. Serrarisstraat 61
5591 EE Heeze

E-mailadres: heeze@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/heeze

Helmond

Gemeenten: Boekel, Gemert-Bakel, Helmond

Contactpersoon: Wim Raaijmakers, 0492 541622

Contactadres:
1e Haagstraat 83
5707 XN Helmond

E-mailadres: helmond@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/helmond

Langstraat

Gemeenten: Altena, Heusden, Loon op Zand, Waalwijk

Contactpersoon: Henk de Graaff, 0416 – 330203

Contactadres:
Jacob van Ruysdaelstraat 12
5143 GM Waalwijk

E-mailadres: langstraat@fietsersbond.nl

Midden-Brabant

Gemeenten: Alphen-Chaam, Dongen, Gilze en Rijen, Goirle, Hilvarenbeek, Oisterwijk, Tilburg

Contactpersoon: Theo Smeele, 013-4684651

Contactadres: 
Djatistraat 4
5037 JM Tilburg

E-mailadres: tilburg@fietsersbond.nl

Noordoost-Brabant

Gemeenten: Bernheze, Oss

Contactpersoon: Henk Molenhuis, 0412 – 645781

Contactadres:
Teugenaarsstraat 11
5348 JA Oss

E-mailadres: noordoostbrabant@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/noordoostbrabant

Nuenen

Gemeente: Nuenen

Contactpersoon: Marten Sikkens, 06-26832435

Contactadres:
Lyndakkers 18
5672 CB Nuenen

E-mailadres: nuenen@fietsersbond.nl

Website: http://zuidoostbrabant.fietsersbond.nl/Nuenen

Oosterhout

Gemeente: Oosterhout

Contactpersoon: Jan ter Haar, 0162 – 427178

Contactadres:
Burg. van Oerslaan 13
4904 LK Oosterhout

E-mailadres: oosterhout@fietsersbond.nl

Website: http://www.fietsersbondbreda.nl/

Roosendaal

Gemeente: Roosendaal

Contactpersoon: A.M. van Wesel, 0165 – 365655

Contactadres:
Eerenburg 8
4709 RW Roosendaal

E-mailadres: roosendaal@fietsersbond.nl

Sint Michielsgestel

Gemeente: Sint Michielsgestel

Contactadres:
Sassenheimseweg 1
5258 HJ Berlicum

E-mailadres: michielsgestel@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/michielsgestel

Uden-Landerd

Gemeenten: Landerd, Uden

Geen actieve afdeling aanwezig. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het team vrijwilligers.

E-mailadres: teamvrijwilligers@fietsersbond.nl 

Valkenswaard

Gemeente: Valkenswaard

Contactpersoon: Mark Somers

Contactadres:
Schotelmansstraat 16
5553 CN Valkenswaard

E-mailadres: valkenswaard@fietsersbond.nl

Website: http://zuidoostbrabant.fietsersbond.nl/Valkenswaard

Veghel

Gemeente: Meierijstad

Contactpersoon: Wim van Daatselaar, 0413 – 342844

Contactadres:
Kwarteldonk 1
5467 CW Veghel

E-mailadres: veghel@fietsersbond.nl

Vught

Gemeente: Vught

Contactpersoon: Jan Willem Hommes, 073 – 6560401 of 06 – 10695333

Contactadres:
Marggraffstraat 32
5262 AV Vught

E-mailadres: vught@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/vught

Waalre

Gemeente: Waalre

Contactpersoon: Rob van Kruijssen, 040 – 2215594

Contactadres:
Het Fort 12
5581 AC Waalre

E-mailadres: waalre@fietsersbond.nl

Website: http://zuidoostbrabant.fietsersbond.nl/

West-Brabant

Gemeenten: Baarle-Nassau, Geertruidenberg, Halderberge, Moerdijk, Rucphen, Steenbergen, Woensdrecht, Zundert

Geen actieve afdeling aanwezig. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het team vrijwilligers.

E-mailadres: teamvrijwilligers@fietsersbond.nl 

Zuidoost-Brabant

Gemeenten: Asten, Bergeijk, Best, Bladel, Cranendonck, Deurne, Eersel, Laarbeek, Oirschot, Reusel-De Mierden, Someren, Son en Breugel, Veldhoven

Contactpersoon: Marten Sikkens, 06-26832435

Contactadres:
Lyndakkers 18
5672 CB Nuenen

E-mailadres: zuidoostbrabant@fietsersbond.nl

Website: zuidoostbrabant.fietsersbond.nl