header_boeklezen

De Fietsersbond in Noord-Holland

Contact met plaatselijke afdeling:

Voor lokale zaken kunt u terecht bij één van de lokale afdelingen, te vinden in de linkerkolom op deze pagina. Klik eerst op de betreffende afdeling waarna de contactgegevens verschijnen, waaronder het e-mailadres.Heeft u een klacht of verbeterwens te melden over iets onderweg? Gebruik dan liever ons Meldpunt.

Contact over provinciale zaken:

Heeft u vragen en/of opmerkingen over een provinciaal onderwerp? Dan kunt u mailen naar onze provinciale vertegenwoordiger: provnholland@fietsersbond.nl

Adresgegevens
Plaats:
Haarlem
Contactgegevens

Aalsmeer-Uithoorn

Contactadres:
Bieslook 60
1422RR, Uithoorn

Contactpersoon:

Fiet van Schagen, 0297 562588

E-mailadres: aalsmeeruithoorn@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Aalsmeer
  • Uithoorn

Alkmaar

Contactpersoon:

Marijke Soeting, 072-5155387

E-mailadres: alkmaar@fietsersbond.nl

Website: http://fietsmaar.wordpress.com

Gemeenten:

  • Alkmaar

Amstelveen

Contactadres:
Nieuwe Kalfjeslaan 2
1181CA, Amstelveen

Contactpersoon:

Daphne de Wijs, 020 6796849

E-mailadres: amstelveen@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/amstelveen

Gemeenten:

  • Amstelveen

Amsterdam

Contactadres:
Wg-Plein 84
1054RC, Amsterdam, 020 6854794

E-mailadres: amsterdam@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/amsterdam

Gemeenten:

  • Amsterdam

Bergen

Contactadres:
Oude Bergerweg 49
1862KJ, Bergen

Contactpersoon:

Wim Smit, 072 5898605

E-mailadres: bergen-nh@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/bergen

Gemeenten:

  • Bergen

Bloemendaal

Contactadres:
Noorder Tuindorpslaan 46
2015HL, Haarlem

Contactpersoon:

Rob Stuip, 023 5245826

E-mailadres: bloemendaal@fietsersbond.nl

Website: haarlem.fietsersbond.nl/

Gemeenten:

  • Bloemendaal
  • Zandvoort

Castricum

Twitter: http://twitter.com/FBCastricum
Aanmelden voor de FB Castricum nieuwsbrief: http://eepurl.com/b5-1uP

Contactpersoon:

Alex van der Leest, 0251-671839

E-mailadres: castricum@fietsersbond.nl

Website: castricum.fietsersbond.nl/

Gemeenten:

  • Castricum

Diemen

Contactadres:
Sierpeerhof 10
1112GE, Diemen

Contactpersoon:

Theo Jorna, 020 6902125

E-mailadres: diemen@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/diemen

Gemeenten:

  • Diemen
  • Ouder Amstel

Edam-Volendam

Contactadres:
Nieuwehaven 46
1135VK, Edam

Contactpersoon:

Peter & Rosalinde Bakker-Rens, 0299 372740

E-mailadres: edamvolendam@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Edam-Volendam

Haarlem

Contactadres:
Egelantierlaan 31
2015K, Haarlem

Contactpersoon:

René Rood, 06 4547 2287

E-mailadres: haarlem@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/haarlem

Gemeenten:

  • Haarlem
  • Haarlemmerliede
  • Hillegom
  • Spaarnwoude

Haarlemmermeer

Contactadres:
Sonderholm 78
2133JG, Hoofddorp

Contactpersoon:

Lex Koopmans, 023 5571370

E-mailadres: haarlemmermeer@fietsersbond.nl

Website: Afdeling Haarlemmermeer

Gemeenten:

  • Haarlemmermeer

Heemstede

Contactadres:
Jan van den Bergstraat 35
2101XA, Heemstede

Contactpersoon:

Eelco Langerijs, 023 5282922

E-mailadres: heemstede@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/haarlem

Gemeenten:

  • Heemstede

Heerhugowaard

Contactadres:
Koenenlaan 44
1703SX, Heerhugowaard

Contactpersoon:

Pieter Schaap, 072 5715669

E-mailadres: heerhugowaard@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/heerhugowaard

Gemeenten:

  • Heerhugowaard

Heiloo

Contactadres:
Kennemerstraatweg 138
1851AV, Heiloo

Contactpersoon:

Rob Beentjes, 0653364068

E-mailadres: heiloo@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/heiloo

Gemeenten:

  • Heiloo

Hilversum

Contactadres:
Hoge Larenseweg 258
1222RM, Hilversum

Contactpersoon:

Jos Oude Elferink, 035 6850945

E-mailadres: hilversum@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/hilversum

Gemeenten:

  • Blaricum
  • Hilversum
  • Laren
  • Wijde Meren

Huizen

Contactadres:
Archipelplein 74
1276NX, Huizen

Contactpersoon:

Wim Kooij, 035 8889747

E-mailadres: huizen@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Huizen

IJmond-Noord

Contactadres:
Wentweg 9
1969MZ, Heemskerk

Contactpersoon:

Jan Zonneveld, 0251 248460

E-mailadres: ijmondnoord@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Beverwijk
  • Heemskerk
  • Uitgeest

Langedijk

Contactadres:
Mandepad 2
1721CE, Broek op Langedijk

Contactpersoon:

Rob Duivens, 0226 314496

E-mailadres: langedijk@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/langedijk

Gemeenten:

  • Langedijk

Naarden-Bussum (Gooise Meren)

Contactadres:
Ruthardlaan 34
1406RT, Bussum

Contactpersoon:

Ben Bakker, 035 – 69 34233

E-mailadres: naardenbussum@fietsersbond.nl

 

Gemeenten:

  • Gooise Meren

Noordkop

Contactadres:
Van Rennesstraat 6
1741HD, Schagen

Contactpersoon:

Charles van der Mark, 0224 296926

E-mailadres: noordkop@fietsersbond.nl

Website: http://noordkop.fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Den Helder
  • Hollands Kroon
  • Schagen

Schermer

Contactadres:
Metiusstraat 24
1815HN, Alkmaar

Contactpersoon:

Jan-Kees Pielkenrood, 072 5158936

E-mailadres: schermer@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/schermer

Gemeenten:

  • Schermer

Texel

Contactadres:
Kikkertstraat 40
1795AE, De Cocksdorp

Contactpersoon:

René Boon, 0222 316455

E-mailadres: texel@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Texel

Velsen

Eerste Contactpersoon:

Marcel Griekspoor: 06 44070211

Tweede Contactpersoon:

Han van Spanje: 0255-531515

Contactpersoon:

Marcel Griekspoor, 06 44070211

E-mailadres: velsen@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/haarlem

Gemeenten:

  • Velsen

Waterland

Contactadres:
Moerasvaren 38
1441SP, Purmerend

Contactpersoon:

Theo van den Brandt, 06 13701541

E-mailadres: waterland@fietsersbond.nl

Website: http://waterland.fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Beemster
  • Landsmeer
  • Purmerend
  • Waterland

Weesp

Contactadres:
Tesselschadelaan 115
1399KW, Muiderberg

Contactpersoon:

Flip Heijdelberger, 0294 779561

E-mailadres: teamvrijwilligers@fietsersbond.nl

Website: http://weesp.fietsersbond.nl/

Gemeenten:

  • Weesp

West-Friesland

E-mailadres: west-friesland@fietsersbond.nl

Website: west-friesland.fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Drechterland
  • Enkhuizen
  • Hoorn
  • Koggenland
  • Medemblik
  • Opmeer
  • Stede Broec

Zaanstreek

Contactadres:
Treilerstraat 137
1503JG, Zaandam

Contactpersoon:

Sonja Puhl, 075 6176250

E-mailadres: zaanstreek@fietsersbond.nl

Website: zaanstreek.fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Oostzaan
  • Wormerland
  • Zaanstad

Samen fietsen we beter!

Word lid