header_boeklezen

De Fietsersbond in Noord-Holland

Lokale afdelingen

Voor lokale zaken kun je terecht bij één van onze lokale afdelingen, te vinden op deze pagina. Klik eerst op de betreffende afdeling waarna de contactgegevens verschijnen, waaronder het e-mailadres. Heb je een klacht of verbeterwens te melden over iets onderweg? Gebruik dan liever ons Meldpunt.

Aalsmeer-Uithoorn

Gemeenten: Aalsmeer, Uithoorn

Contactadres:
Bieslook 60
1422 RR Uithoorn

Contactpersoon: Fiet van Schagen, 0297 562588

E-mailadres: aalsmeeruithoorn@fietsersbond.nl

Alkmaar

Gemeente: Alkmaar

Contactpersoon: Marijke Soeting, 072-5155387

E-mailadres: alkmaar@fietsersbond.nl

Website: http://fietsmaar.wordpress.com

Amstelveen

Gemeente: Amstelveen

Contactadres:
Nieuwe Kalfjeslaan 2
1181 CA Amstelveen

Contactpersoon: Daphne de Wijs, 020-6796849

E-mailadres: amstelveen@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/amstelveen

Amsterdam

Gemeente: Amsterdam

Contactadres:
Wg-Plein 84
1054 RC Amsterdam
020-6854794

E-mailadres: amsterdam@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/amsterdam

Bergen

Gemeente: Bergen

Contactadres:
Oude Bergerweg 49
1862 KJ Bergen

Contactpersoon: Wim Smit, 072 5898605

E-mailadres: bergen-nh@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/bergen

Bloemendaal

Gemeenten: Bloemendaal, Zandvoort

Contactadres:
Noorder Tuindorpslaan 46
2015 HL Haarlem

Contactpersoon: Rob Stuip, 023 5245826

E-mailadres: bloemendaal@fietsersbond.nl

Website: haarlem.fietsersbond.nl/

Castricum

Gemeente: Castricum

Twitter: http://twitter.com/FBCastricum
Aanmelden voor de FB Castricum nieuwsbrief: http://eepurl.com/b5-1uP

Contactpersoon: Alex van der Leest, 0251-671839

E-mailadres: castricum@fietsersbond.nl

Website: castricum.fietsersbond.nl/

Diemen

GemeentenDiemen, Ouder-Amstel

Contactadres:
Sierpeerhof 10
1112 GE Diemen

Contactpersoon: Theo Jorna, 020 6902125

E-mailadres: diemen@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/diemen

Haarlem

Gemeenten: Haarlem, Haarlemmerliede, Hillegom, Spaarnwoude

Contactadres:
Egelantierlaan 31
2015 KJ Haarlem

Contactpersoon: René Rood, 06 4547 2287

E-mailadres: haarlem@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/haarlem

Haarlemmermeer

Gemeente: Haarlemmermeer

Contactadres:
Sonderholm 78
2133 JG Hoofddorp

Contactpersoon: Lex Koopmans, 023 5571370

E-mailadres: haarlemmermeer@fietsersbond.nl

Website: Afdeling Haarlemmermeer

Heemstede

Gemeente: Heemstede

Contactadres:
Jan van den Bergstraat 35
2101 XA Heemstede

Contactpersoon: Eelco Langerijs, 023 5282922

E-mailadres: heemstede@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/haarlem

Heerhugowaard

Gemeente: Heerhugowaard

Contactadres:
Koenenlaan 44
1703 SX Heerhugowaard

Contactpersoon: Pieter Schaap, 072 5715669

E-mailadres: heerhugowaard@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/heerhugowaard

Heiloo

Gemeente: Heiloo

Contactadres:
Kennemerstraatweg 138
1851 AV Heiloo

Contactpersoon: Rob Beentjes, 06 53364068

E-mailadres: heiloo@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/heiloo

Hilversum

Gemeenten: Blaricum, Hilversum, Laren, Wijde Meren

Contactadres:
Hoge Larenseweg 258
1222 RM Hilversum

Contactpersoon: Jos Oude Elferink, 035 6850945

E-mailadres: hilversum@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/hilversum

Huizen

Gemeente: Huizen

Contactadres:
Archipelplein 74
1276 NX Huizen

Contactpersoon: Wim Kooij, 035 8889747

E-mailadres: huizen@fietsersbond.nl

IJmond-Noord

Gemeenten: Beverwijk, Heemskerk, Uitgeest

Contactadres:
Wentweg 9
1969 MZ Heemskerk

Contactpersoon:

Jan Zonneveld, 0251 248460

E-mailadres: ijmondnoord@fietsersbond.nl

Langedijk

Gemeente: Langedijk

Contactadres:
Mandepad 2
1721 CE Broek op Langedijk

Contactpersoon: Rob Duivens, 0226 314496

E-mailadres: langedijk@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/langedijk

Naarden-Bussum (Gooise Meren)

Gemeente: Gooise Meren

Contactadres:
Ruthardlaan 34
1406RT Bussum

Contactpersoon: Ben Bakker, 035 – 69 34233

E-mailadres: naardenbussum@fietsersbond.nl

Noordkop

Gemeenten: Den Helder, Hollands Kroon, Schagen

Contactadres:
Van Rennesstraat 6
1741 HD Schagen

Contactpersoon: Charles van der Mark, 0224 296926

E-mailadres: noordkop@fietsersbond.nl

Website: http://noordkop.fietsersbond.nl

Schermer

Gemeente: Schermer

Contactadres:
Metiusstraat 24
1815 HN Alkmaar

Contactpersoon: Jan-Kees Pielkenrood, 072 5158936

E-mailadres: schermer@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/schermer

Texel

Gemeente: Texel

Contactadres:
Kikkertstraat 40
1795 AE De Cocksdorp

Contactpersoon: René Boon, 0222 316455

E-mailadres: texel@fietsersbond.nl

Velsen

Gemeente: Velsen

Contactpersonen: Marcel Griekspoor, 06 44070211; Han van Spanje, 0255-531515

E-mailadres: velsen@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/haarlem

Waterland

Gemeenten: Beemster, Edam-Volendam, Landsmeer, Purmerend, Waterland

Contactadres:
Moerasvaren 38
1441 SP Purmerend

Contactpersoon: Theo van den Brandt, 06 13701541

E-mailadres: waterland@fietsersbond.nl

Website: http://waterland.fietsersbond.nl

Weesp

Gemeente: Weesp

Contactadres:
Tesselschadelaan 115
1399 KW Muiderberg

Contactpersoon: Flip Heijdelberger, 0294 779561

E-mailadres: teamvrijwilligers@fietsersbond.nl

Website: http://weesp.fietsersbond.nl/

West-Friesland

Gemeenten: Drechterland, Enkhuizen, Hoorn, Koggenland, Medemblik, Opmeer, Stede Broec

E-mailadres: west-friesland@fietsersbond.nl

Website: west-friesland.fietsersbond.nl

Zaanstreek

Gemeenten: Oostzaan, Wormerland, Zaanstad

Contactadres:
Treilerstraat 137
1503 JG Zaandam

Contactpersoon: Sonja Puhl, 075 6176250

E-mailadres: zaanstreek@fietsersbond.nl

Website: zaanstreek.fietsersbond.nl

Provinciaal vertegenwoordiger

Heb je vragen en/of opmerkingen over een provinciaal onderwerp? Dan kun je mailen naar onze provinciale vertegenwoordiger: provnholland@fietsersbond.nl

Samen fietsen we beter!

Word lid