Sportief dagelijks fietsen in Rotterdam

De Fietsersbond in Utrecht

Contact met plaatselijke afdeling:

Voor lokale zaken kunt u terecht bij één van de lokale afdelingen, te vinden in de linkerkolom op deze pagina. Klik eerst op de betreffende afdeling waarna de contactgegevens verschijnen, waaronder het e-mailadres.Heeft u een klacht of verbeterwens te melden over iets onderweg? Gebruik dan liever ons Meldpunt.

Contact over provinciale zaken / Utrechts Fietsoverleg (UFO):

Heeft u vragen en/of opmerkingen over een provinciaal onderwerp? Dan kunt u mailen naar onze provinciale vertegenwoordiger: provutrecht@fietsersbond.nl

Adresgegevens
Postadres: Zwaanstraat 32
Postcode: 3816 AR
Plaats: Amersfoort
Contactgegevens
Contactpersoon:
Peter van Bekkum, Henk van Rooijen, Jan Krijger
Telefoonnummer: 06-53691721 (Henk van Rooijen)

Amersfoort

E-mailadres: amersfoort@fietsersbond.nl

Website: amersfoort.fietsersbond.nl

Gemeente:

  • Amersfoort

Bunnik

Contactadres

Ds. Pasmastraat 28
3981CX Bunnik

Contactpersoon: Gerrit van Heusden

E-mailadres: bunnik@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Bunnik

De Bilt

Contactadres

Essenkamp 19
3832EW De Bilt

Contactpersoon: Frans de Ruiter, 030 2210115

E-mailadres: de.bilt@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/debilt

Gemeenten:

  • De Bilt

Eemnes

Contactadres

Laarderweg 4
3755AN Eemnes

Contactpersoon: Kees Groot, 035 5386825

E-mailadres: eemnes@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/eemnes

Gemeenten:

  • Eemnes

Houten

Contactadres

Chamavenpoort 8
3991JV Houten

Contactpersoon: Johan Jol, 030 6350093

E-mailadres: houten@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/houten

Gemeenten:

  • Houten

Leusden

Contactadres

Beverhoeve 26
3831TG Leusden

Contactpersoon: Ronald Polak, 033 4941183

E-mailadres: leusden@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/leusden

Gemeenten:

  • Leusden

Nieuwegein

Contactadres

Utrechtsestraatweg 66
3438AR Nieuwegein

Contactpersoon: Clarion Wegerif, 030 6053099

E-mailadres: nieuwegein@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/nieuwegein

Gemeenten:

  • IJsselstein
  • Nieuwegein
  • Vianen

Rhenen

E-mailadres: rhenen@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Rhenen

 

Soest

Contactadres

Spinet 52
3766ZE Soest

Contactpersoon: Rob Rozeboom, 035 6020741

E-mailadres: soest@fietsersbond.nl

Soest

Stichtse Vecht

Contactadres

Clarenburg 9
3621GA Breukelen

Contactpersoon: Steef Cornelissen, 0346 262659

E-mailadres: stichtsevecht@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Stichtse Vecht

Utrecht

Contactpersoon: Peter van Bekkum, 0644304099

E-mailadres: utrecht@fietsersbond.nl

Website: utrecht.fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Utrecht
  • Wijk bij Duurstede

Utrecht NO

Contactpersoon: Geen actieve afdeling aanwezig. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met kaderondersteuning.

E-mailadres: kaderondersteuning@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Baarn
  • Bunschoten

Utrecht ZO

Contactpersoon: Geen actieve afdeling aanwezig. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met kaderondersteuning.

E-mailadres: kaderondersteuning@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Renswoude
  • Scherpenzeel
  • Woudenberg

Utrechtse Heuvelrug

Contactadres

Engweg 71
3972JD Driebergen

Contactpersoon:

  1. de Roo

Telefoonnummer:

0343-512752

E-mailadres: utrechtseheuvelrug@fietsersbond.nl

Website: utrechtseheuvelrug.fietsersbond.nl/

Gemeenten:

  • Utrechtse Heuvelrug

Veenendaal

Contactadres

Prauw 22
3904ZV Veenendaal

Contactpersoon: Johan S. Overvest, 0318-543186

E-mailadres: veenendaal@fietsersbond.nl

Website: veenendaal.fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Veenendaa

Westelijk Utrecht

Contactpersoon: Geen actieve afdeling aanwezig. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met kaderondersteuning.

E-mailadres: kaderondersteuning@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • De Ronde Venen
  • Lopik
  • Montfoort
  • Oudewater

Woerden

Contactadres

Cattenbroekerlaan 63
3445EH Woerden

Contactpersoon: Gijsbert Valstar, 0348 482472

E-mailadres: woerden@fietsersbond.nl

Gemeenten:

  • Woerden

Zeist

Contactadres

Gijsbrecht van Amstellaan 19
3703BC Zeist

Contactpersoon: Hans Wortel, 030 6932162

E-mailadres: zeist@fietsersbond.nl

Website: www.fietsersbond.nl/zeist

Gemeenten:

  • Zeist

Samen fietsen we beter!

Word lid